شبکه سعودی 24 عربستان با تقطیع سخنرانی‌های «سید حسن نصرالله» مدعی شد؛ ترور نشدن نصرالله توسط اسرائیل به این علت است که نصرالله متحد اسرائیل است.

«سید حسن نصرالله» با اسرائیل ائتلاف کرد! +فیلم جنگ تبلیغاتی عربستان سعودی ضد حزب‌الله لبنان و به ویژه سید حسن نصرالله رهبر مقاومت اسلامی لبنان موضوع تازه‌ای نیست. این جنگ در درجه اول در نتیجه تضاد در ایدئولوژی عربستان سعودی به عنوان نماد وابستگی به برنامه‌ها و دستورالعمل‌های خارجی و به ویژه آمریکایی با ایدئولوژی محور مقاومت لبنان به عنوان رهبر گروه‌های مقاومت برای مبارزه با استعمار و استبداد و اشغالگری است.

طبق اسناد و گزارش‌های رسانه‌ای و اطلاعات رسمی که به تازگی از آرشیو محرمانه محافل جاسوسی کشورهای مختلف خارج شده، رویکرد رژیم سعودی در دشمنی با حزب الله لبنان به سال‌های تاسیس این حزب در اوایل دهه هشتاد قرن گذشته میلادی باز می‌گردد، اما تا روی کار آمدن پادشاه کنونی عربستان، سیاست‌های خصمانه این کشور در قبال کشورهای عربی و اسلامی و به ویژه محور مقاومت به صورت ملاحظه‌کارانه و در هاله‌ای از ابهام دنبال می‌شد.تاریخ : پنج‌شنبه 19 بهمن 1396 | 21:26 | نویسنده : شهید گمنام | نظرات (0)